Таксі Одеса Харків

  • Економимо Ваш час
  • 24 години 7 днів на тиждень
  • Найвигідніші ціни на таксі
  • Комфортні авто

Наші послуги

Приватний водій

Найкраще обслуговування клієнтів від професійних водіїв.

Трансфер з аеропорту

Комфортні послуги трансферу з аеропорту на будь-яку обрану адресу.

Таксі міжмісто

Комфортні поїздки з міста в місто на легкових авто.

Тарифи

STANDARD
CLASS

від 15 грн

BUSINESS
CLASS

від 16 грн

MINIVAN & VAN
CLASS

від 23 грн

Таксі напрямки по Україні

✔️ Стандарт клас

✔️ Бізнес клас

✔️ Мінівен клас

від 15 грн від 16 грн від 23 грн

Доступна ціна на таксі Одеса Харків

Портове місто Одеса користується просто шаленою популярністю співгромадян з інших областей України. Щодня послугами таксі Одеса Харків користується маса народу Це зручно і вигідно, оскільки дозволяє заощадити час і проїхати солідну відстань в достатньому комфорті.

Переваги подорожі з TaxiStatus

Ще недавно формат міжміських таксі був маловідомий і не користувався масовим попитом. У нинішніх реаліях цей варіант стає дедалі популярнішим, особливо поїздки на авто економ класу. Вони коштують недорого, а відповідний комфорт для пасажирів теж забезпечується.

Компанія TaxiStatus невпинно працює над своїм вдосконаленням, збільшенням кількості напрямків та покращенням якості поїздок. Обираючи нас серед інших перевізників, ви отримаєте:

  • щиру турботу про зручність і безпеку клієнта;
  • кваліфікованого та пунктуального водія;
  • якісні та надійні автомобілі;
  • помірну вартість послуги.

З нашими водіями не страшно вирушити на таксі з Одеси до Харкова, оскільки вони проходять серйозну підготовку і мають за плечима мільйони кілометрів на міжміських трасах. У наших пріоритетах забезпечити безпеку в дорозі і знизити ціну за рейс.

Поспішайте оформити замовлення на Одеса Харків таксі – в потрібний день і годину вам подадуть машину і з вітерцем доставлять до місця призначення.

Пропонуємо найшвидший і найбезпечніший спосіб подорожувати на будь-які відстані по Україні! З нами Ви відпочиваєте в дорозі, доставимо точно в пункт призначення. Для поїздки вибирається оптимальний маршрут для економії часу. Водій точно знає, куди їхати. Пропонуємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Залишайте заявку й оператор одразу передзвонить і повідомить точну вартість поїздки.