Трансфер Кишинів Київ. Замовити, ціна, вартість

  • Економимо Ваш час
  • 24 години 7 днів на тиждень
  • Найвигідніші ціни на таксі
  • Комфортні авто

Наші послуги

Приватний водій

Найкраще обслуговування клієнтів від професійних водіїв.

Трансфер з аеропорту

Комфортні послуги трансферу з аеропорту на будь-яку обрану адресу.

Таксі міжмісто

Комфортні поїздки з міста в місто на легкових авто.

Тарифи

STANDARD
CLASS

від 15 грн

BUSINESS
CLASS

від 16 грн

MINIVAN & VAN
CLASS

від 23 грн

Таксі напрямки по Україні

Трансфер Кишинів Київ. Замовити, ціна, вартість

✔️ Стандарт клас

✔️ Бізнес клас

✔️ Мінівен клас

від 15 грн від 16 грн від 23 грн

Комфортний спосіб дістатися з Кишинева до Києва

Якщо ви плануєте здійснити трансфер з Кишинева до Києва, вам варто скористатися послугами нашої компанії ТаксіСтатус. Ми є провідними спільнотами таксі в цьому районі і передбачуваними спільнотами найкращий сервіс. У нас представлений широкий вибір зручних засобів, тому ви можете вибрати саме те, що вам необхідно. Ми також пропонуємо безліч інших послуг, таких як трансфер з аеропорту та готелю.

Трансфер Кишинів Київ від TaxiStatus – простий і зручний спосіб пересування між двома містами.
Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, щоб зробити вашу подорож максимально комфортною і корисною. Ми забезпечуємо доставку “від дверей до дверей”, тому вам не потрібно думати про те, щоб дістатися до аеропорту або дістатися до нього. Ми також пропонуємо різні варіанти оплати, тому ви можете вибрати той, який найкраще відповідає вашим вимогам.

Якщо ви шукаєте зручний спосіб подорожувати між Кишиневом і Києвом, зверніть увагу на TaxiStatus. Наші досвідчені водії безпечно і своєчасно доставлять вас до пункту призначення, щоб ви могли розслабитися і скористатися поїздкою.

Якщо ви шукаєте надійний і доступний спосіб подорожувати між Кишиневом і Києвом, Трансфер Кишинів Київ – ідеальне рішення. Наші послуги доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень, тому ви завжди можете замовити трансфер у зручний для вас час. І наші ціни неперевершені – ми впевнені, що ви не знайдете більш вигідної пропозиції де-небудь ще. Крім того, наші водії професійні та досвідчені, тож ви можете розслабитися і скористатися поїздкою.

Пропонуємо найшвидший і найбезпечніший спосіб подорожувати на будь-які відстані по Україні! З нами Ви відпочиваєте в дорозі, доставимо точно в пункт призначення. Для поїздки вибирається оптимальний маршрут для економії часу. Водій точно знає, куди їхати. Пропонуємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Залишайте заявку й оператор одразу передзвонить і повідомить точну вартість поїздки.